Objavljeno: 11.04.2016 u 11:54 | Crna Hronika, Regija, Vijesti | Komentara:

SAHRANJENA BAKA HEROJ: Stala je ispred puške i primila metak jer je štitila svoju unuku!

Deska Mišić (82) iz doljevačkog sela Knežica koja je u petak uveče ubijena dok je štitila svoju unuku Milicu od pomahnitalog komšije Gorana Ilića (45) danas je sahranjena.

deska-misic-620x350

Foto: Telegraf

Hrabra baka je, kada je vidjela da je Goran u njenu unuku ispalio metak iz lovačke puške, stala ispred cijevi i primila drugi hitac namjenjen Milici.

Milica, koja se u niškoj bolnici i dalje bori za život, ne zna da joj je baka poginula.

Mnogo mi je žao svekrve, obožavala je Milicu i život je za nju dala. Čim bi nešto poželjela, Deska je odmah trčala u prodavnicu da joj donese. Mnogo su bile vezane, ne znam kako će Milica podnijeti to što joj je baka ubijena. Jutros se tek osvjestila i odmah je pitala za nju, nismo smjeli da kažemo da je danas sahranjujemo – priča Snežana Mišić, Miličina majka.

deska-misic

Foto: Telegraf

Šta je Gorana natjerala da pokuša da pobije svoje komšije i dalje se sa sigurnošću ne zna. Komentarišući glasine da je motiv nezapamćenog masakra njegova nesrećna ljubav prema Milici, njen otac Dragoslav kaže da on za to nije znao.

On u našu kuću dolazi trideset godina. Rođaci smo i sa očeve i sa majčine strane, naravno da nije dolazilo u obzir da on sa Milicom ima bilo šta. Jedna komšinica nam je prije nekoliko godina pomenula da je on zainteresovan za Milicu ali smo mi to odbacili kao ogovaranje. Naša kćerka ima dečka sa kojim se zabavlja već pet godina, mnogo se vole, sa Goranom nije imala nikakvu vezu – ističe Dragoslav.

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Ilić, koji je nakon napada na porodicu Mišić izvršio samoubistvo biće sutra sahranjen.

Izvor: telegraf.rs

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Moj.ba! Zbog velikog broja komentara Moj.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Dodaj komentar na članak: