BORAC DO SRŽI: Glumica koju obožavate boluje od raka, ali smijehom tjera suze (FOTO)
Slavna glumica Šenon Doerti koju ste obožavali da gledate u serijama ‘Čari’, ali i ‘Beverli Hils’, pokazuje koliko jaka žena može da bude u trenucima kada najviše pati. Šenon je dijagnostifikovan rak dojke, a kada je izvršena mastektomija, saopšteno joj je da se rak proširio, piše blic.rs
Glumica danas svakodnevno ide na hemoterapije i sve je jako boli, ali se trudi da se što više smije kako bi ublažila svu bol.
– Nakon hemioterapije. Vjerujem da nam kretanje izuzetno pomaže u procesu izliječenja. Nije uvijek lako i dešava se da nisam u stanju da vježbam, ali se trudim da vježbam kako bi mi krv prostrujala i tako izbacila toksine iz organizma. Ponekad su vježbe lagane, nekad teže, ali ključ je u kretanju. Vježbanje je lijek za svaku bolest. Put ka izliječenju je popločan svim vrstama izazova – poručila je Šenon pratiocima kojih na Instagramu ima preko 616.000.
Potom je objavila sliku sa majkom sa kojom gleda film na kauču.
- Ne volim hemoterapiju, niti igle, ali je sve lakše kada imate ovakav tim pored sebe. Hvala vam – napisala je Doerti.
Šenon nije sama. Osim što ima podršku gotovo čitavog svijeta, vijernih fanova, prijatelja i porodice, uz nju je sve vrijeme i suprug, Kurtis Varienka.
- On me voli i sa roze perikom, i sa i bez nje. Blagoslovena sam što imam ovog čovjeka u svom životu – rekla je svojevremeno Šernon.
A evo kako je glumila u “Čarima”:
Izvor: blic.rs