Objavljeno: 25.11.2013 u 14:29 | Aktualno | Komentara:

NOVI INTERNET HIT: Izvještaj sa utakmice u Tupkovićima!

hit-fk-napredak-tupkovic

Facebook je omogućio svakome da piše šta i kako želi. Ipak od službene stranice jednog fudbalskog kluba očekujete bar minimum pismenosti u izvještaju sa utakmice koji se nalazi na službenim FB stranicama tog kluba. Međutim i nije baš tako svaki put. Uvjerićete se u to ako pročitate izvještaj o fenomenalnoj pobjedi ekipe FK Napredak iz Tupkovića koja je rezultatom 7:2 savladala ekipu Rijeke iz Šerića, koji je “skinut” sa FB stranice kluba domaćina.

Danas je zavrseno i 13 kolo 2. Tk liga jug Napredak je uvjerljivom popobjedom na svom stadionu lucice savladao Rijeku Serice rezultatom 7-2 gosti su stjeli napustit u teren ali trener gostiju nije dao fodbalerima da idu prema slacionici. Gosti su se bojali jos veceg sramote.Nasi igraci su imali jos prilika da povecaju vostvo ali izgleda bili su zadovolnji trenutnim rezultatom malo su se opustili a gosti su navaljivali kako bi dali jos jedan pocasni gol rezultat je glasio 7-2 u korist domacina, igrac utakmice je bio Kico igrac. FK Napredka postigao 3 gola na utakmici.Kico je uniso u 46 minuti. i golove dao 47,51,55,za 8 minuta potopijo goste te je proglasen je igracem utakmice i oborio jos jedan rekord 2 tk liga jug, i potopijo.Sericane strijelci za FK Napredak su bili. Kere 2 gola, Kico 3 gola,Suma 1gol ,Ziga 1 gol. Dodajmo jos da je FK Napredak imao igraca manje nasi su dobili crveni u 35 minuti ,utakmice. Svaka cast nasim igracima=D

Ovim člankom nije nam želja da se šalimo na bilo čiji račun, nego da skrenemo pažnju nadležnima da malo pripaze na ljude koji se bave ovim našim poslom, jer ipak nije svačije “kolo igrati”…

I naravno naša ekipa čestita ekipi FK Napredak na uvjerljivoj pobjedi i samo tako nastavite.

Izvor: Kameleon.ba

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Moj.ba! Zbog velikog broja komentara Moj.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.