Objavljeno: 09.04.2017 u 12:28 | Video, Zanimljivosti | Komentara:

Voditeljica u programu UŽIVO saznala da joj je muž poginuo u nesreći: Čitala je vijesti još 10 minuta, a onda… (VIDEO)

Voditeljka Supret Kaur čitala je na lokalnoj indijskoj televiziji najnovije vijesti o fatalnoj saobraćajnoj nesreći. I ti redovi otkrili su da je njen suprug među žrtvama.

voditeljka

Voditeljka je čitala u udarnim vijestima podatke koji su stizali sa terena, a prema pisanju “Indian Express”, ona je bila jedina na tom zadatku. Kada je pročitala da je saobraćajna nesreća odnijela tri ljudska života, tek kada je počela da čita imena shvatila je da je među njima i njen muž.

Nije prekinula uključenje narednih desetak minuta, profesionalno je čitala, ali kada se kamera isključila briznula je u plač. Supret je zvala rodbinu da im kaže šta se desilo, da je u tragičnoj nesreći petoro muškaraca na žalost njen muž Haršad Kavade poginuo.

Urednik televizije IBC24 ispričao je o događajima u studiju:

- Iako naš reporter sa terena nije odmah saopštio imena poginulih, čim je čula gdje se odigrala nesreća i kojim kolima sve joj je bilo jasno. Znala jej da joj je suprug na putu u tom dijelu zemlje. Produkcija nije smjela odmah da joj kaže. To kako se ona ponijela govori o njenom ogromnom profesionalizmu i posvećenosti poslu – rekao je jedan od urednika.

Izvor: srbijadanas.com

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Moj.ba! Zbog velikog broja komentara Moj.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Dodaj komentar na članak: